Z teczki copywritera — Kreatywny opis animatorów

Uwielbiam puszczać wodze fantazji. Bardzo cieszy mnie każdy projekt związany z nieokiełznaną twórczością. Tak było z tym opisem. Firma poprosiła mnie o kreatywny opis. Nieszablonowy, ale też niezbyt „wyskokowy”. Miałam radochę.

Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem

Idziesz właśnie z rodzicami na wesele do ich znajomych. Nie? To może na imprezę firmową? Otwarcie salonu samochodowego? Chrzciny kuzyna piąta woda po kisielu? Dobra. Nieistotne. Wszystkie wielkie i ważne dla dorosłych imprezy mają dla Ciebie (dziecka) jeden wspólny mianownik. Zioną nudą… 

Dorośli siedzą, jedzą, rozmawiają, śmieją się… A Ty co chwilę ciągniesz ich za rękaw, żeby cokolwiek z Tobą porobili. Odsyłają Cię do dzieci, których nie znasz, nie lubisz albo po prostu się z nimi nudzisz, bo nic nie robicie. Ile można się bawić w ganianego?

Teraz wyobraź sobie podobną sytuację, w której zmieniła się jedna rzecz.

Jesteśmy tam MY!

Nie ma nudy! Jest wycieczka w kosmos, gdzie czeka na Ciebie szereg przygód w międzyplanetarnej przestrzeni. Odkrywanie nowych planet i szukanie skarbów. Walki z gwiezdnymi potworami. Nie pasuje kosmos? Nie szkodzi. Możemy przenieść się w dowolne miejsce i czas, jaki sobie wybierzesz. Najważniejsze jest to, ŻEBY BYŁA DOBRA, BEZPIECZNA i NA MAKSA KREATYWNA zabawa.

Niebanalni Animatorzy

Dzięki nam dzieciaki spędzą niezapomniany czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie!

  • Nie podajemy rozwiązań na tacy. Pomagamy dążyć do wybranego celu.
  • Dostosowujemy poziom zabaw do dzieci, które biorą w nich udział.
  • Nasza elastyczność sprawia, że nie ma znaczenia czy na Twojej imprezie są dzieci 3-letnie, czy 10-letnie — każde będzie się dobrze bawiło.
  • Możemy stworzyć specjalnie dla Ciebie tematyczne scenariusze zabaw i animacji. Jeśli nie masz pomysłu albo nie chcesz ograniczać się do jednego tematu — nie ma problemu. Wybierzemy zajęcia i zabawy z naszej oferty.

Co daje współpraca z nami?

Dzieciaki zyskują super zabawę, a co Ty zyskujesz? Ich radość, ale przede wszystkim czas bez ciągnięcia za Twój rękaw

Gwarantujemy dbałość nie tylko o uśmiechy na twarzach, ale też o bezpieczeństwo. Wszyscy nasi animatorzy są przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy. Pracujemy na sprzętach z atestami. Posiadamy ubezpieczenie OC. 

Nasza fantastyczna grupa animatorów to ludzie z pasją. Robią to, co kochają, dzięki czemu wkładają w to całe serce. To nie tylko praca — to sposób życia! 
Dzięki temu, że nasz zespół składa się z wielu osób, dajemy gwarancję, że animacja się odbędzie. Jeśli jednak świat by się skończył, wszyscy animatorzy utknęliby w czeluściach otchłani, porwałoby ich tornado, zjadłby ich wieloryb i nie udałoby się żadnemu z naszych superbohaterów dotrzeć na miejsce — oferujemy odszkodowanie.