ogarnij swój życiowy balans

Pańcia Galancia

Bottom Margin

Zastanawiałaś się kiedyś, po co Ci firma / produkty / usługi?

Bottom Margin

Tylko wiesz, nie tak powierzchownie w stylu: "Jak to po co – kasa na życie!" Chodzi o takie trochę głębsze podrążenie tematu. Po co produkt czy usługa, po co firma, po co te wszystkie hajsy?
➡️ CO ONE MAJĄ CI WŁAŚCIWIE DAĆ?

Po co się nad tym zastanawiać?

Bottom Margin

 

Przecież jako tako się kręci, jako tako się zarabia, jako tako Twój system do tej pory działa.

Bottom Margin

Po co coś zmieniać?

 

Żeby wiedzieć, co Tobą kieruje i co Cię motywuje. Żeby dzięki temu móc dążyć do spełnienia TWOICH 🎯 celów, TWOICH 🧠 marzeń, TWOJEJ 🎉 wizji na siebie i własną firmę.

TWOICH, a nie przypadkowych "bo tak trzeba", albo narzuconych przez innych. Własne firmy zakładamy nie po to, żeby po prostu były. Własne firmy zakładamy, bo mamy jakieś marzenia, jakieś założenia, jakieś wizje i fantazje, które niestety później najczęściej są odkładane na drugi plan i zabijane przez szarą codzienność płacenia rachunków, zarabiania mamony (bo więcej i więcej i szybciej i szybciej) i życia codziennego.

Bottom Margin


Bottom Margin

Chcę Ci pokazać, że ✨ TWOJA FIRMA MA WSPIERAĆ TWOJE ZAŁOŻENIA, CELE i MARZENIA ✨ , a nie Ty masz być więźniem swojej firmy.

Joanna Jaroszyńska
Joanna Jaroszyńska Kreatywna Mózgini - Pańcia Galancia

Bottom Margin


Bottom Margin

Pańcia Galancia

Bottom Margin

jednoosobowy proces online

Pańcia Galancia

10 spotkań online podczas których

Bottom Margin


Będziemy pracować we dwie

Poruszymy temat Twoich motywacji i intencji. Odkryjemy, co napędza Cię do działania, co sprawiło, że zdecydowałaś się na spełnianie swoich marzeń i/lub założeń.

Popracujemy nad Twoją wizją własnego JA, a także nad wizją Twojej firmy. Sprawdzimy na ile realne może być to, co bardzo często wydaje się zupełnie nierealne do osiągnięcia.

Znajdziemy balans pomiędzy Twoimi życiowymi i firmowymi założeniami. Osadzimy je w realnym czasie.

Sprawdzimy Twoją relację z finansami, wyznaczymy finansowe życiowe cele, a także firmowe (takie, które mają wspierać te życiowe, a nie na odwrót).

Wyluzujemy na wieczornych posiadówkach przy pogaduchach, napojach i planszówkach (ten punkt nie jest obowiązkowy - zawsze możesz zalec na łóżku i odpoczywać po intensywnym dniu).

Bottom Margin


Przeburzomózgujemy prywatne cele i dążenia na przyszły rok, które będą wspierały dążenie do spełniania Twojej życiowej przyszłorocznej wizji.

Przeburzomózgujemy firmowe cele i dążenia przyszłoroczne, które mają wspierać te życiowe.

Zaplanujemy ogólnie (prywatne i firmowe) najważniejsze wydarzenia w ciągu roku, które mają wspierać wcześniej wypracowane założenia.

Rozplanujemy bardziej szczegółowo działania kwartalne, dzięki którym Twoje działania będą bardziej poukładane.

Top Margin


Bottom Margin

Pańcia Galancia

Co się zmieni w Twoim życiu po udziale w warsztatach?

Bottom Margin

💜 Poczujesz, że zaczynasz trzymać rękę na pulsie.
💜 Przestaniesz zarywać nocki, pracować ponad miarę itp.
💜 Zyskasz czas na swoje potrzeby, hobby, rodzinę.
💜 Poukładasz worflow tak, żeby mieć dni wolne w ciągu tygodnia, urlop w trakcie miesiąca i prawdziwy urlop w trakcie roku.
💜 Zobaczysz, że takie marzenia jak wyjazd do Disneylandu są możliwe do spełnienia.
💜 Dostaniesz narzędzia / metody, dzięki którym samodzielnie będziesz mogła doskonalić się w dalszym planowaniu kolejnych kwartałów.
💜 To TY będziesz Panią i Władczynią swojego życia, a nie Twoja firma.
💜 Znajdziesz swoją motywację, inspirację - swoją siłę napędową, dzięki której wytrwale będziesz dążyła do wyznaczonych założeń / wizji.

Bottom Margin

Bottom Margin


Bottom Margin

Te informacje mogą Ci się przydać:

Bottom Margin


Spotkanie 1: Jak jest teraz + siła napędowa – podsumujemy parę spraw, dowiemy się, co Cię napędza do życia i pracy (tak naprawdę głęboko...)
Spotkanie 2: Przyszłość prywatna i firmowa – wybiegniemy myślami daleko (ale nie za bardzo), zobaczymy możliwości
Spotkanie 3: Przegląd oferty – czym się zajmujesz, czym chcesz się zajmować?
Spotkanie 4: Ofertowa burza mózgów – co możesz dołożyć do swojej oferty? Co chciałabyś robić?
Spotkanie 5: Praca z kalendarzem (czy potrzebujesz mieć wolne?) – porozmawiamy o tym, czy na pewno musisz siedzieć po nocach, rezygnować z wolnego czasu itp. (pokażę Ci, że na pewno masz możliwość robić to co lubisz, nawet jeśli teraz tego nie widzisz).
Spotkanie 6: Kasa – porozmawiamy o finansach: ile zarabiasz, ile potrzebujesz, ile chciałabyś zarabiać i jak tego dokonać.
Spotkanie 7: Filary rozwoju firmy i cele – jakie tematy musisz mieć zaopiekowane, żeby się rozwijać? Wskażę Ci, co zrobić, żeby rozwijać je wszystkie i iść do przodu. Ustalimy Twoje najważniejsze cele.
Spotkanie 8: Jak iść do celu? – mierniki i zadania – porozmawiamy o tym, jak sprawdzić, czy idziesz w dobrym kierunku? I co robić, żeby wgle się do niego zbliżać.
Spotkanie 9: Planowanie roku, kwartału, miesiąca, tygodnia – temat, który spędza sen z oczu. Planowanie nie musi być trudne.
Spotkanie 10: Konsultacja i wspólne planowanie – podsumujemy wszystko, będziesz mogła zadać mi nurtujące pytania, zaplanujemy razem kolejny tydzień.
Cena regularna: 1947 zł z VAT
można rozłożyć na raty
Napisz do mnie na: hejo@panciagalancia.pl, a wyślę Ci więcej szczegółów.
🦄 Czujesz się zagubiona i nie umiesz pogodzić sfery prywatnej z zawodową.
🦄 Zaczynasz w biznesy i chcesz zrobić to od razu dobrze.
🦄 Masz już doświadczenie z prowadzeniem własnej małej firmy, ale jednocześnie frustruje Cię to, że kręcisz się w kółko.
🦄 Masz wrażenie, że ciągle pracujesz. Rano, w ciągu dnia, w nocy.
🦄 Pracujesz gdzieś na etacie, ale chciałabyś poukładać jakoś wszystkie działania "do kupy", bo żyjesz w chaosie.
🦄 Masz swoją DG lub firmę z kilkoma pracownikami, jako tako się kręci, ale czujesz, że czegoś w tym wszystkim brakuje.
🦄 Przeszłaś depresję, wracasz po urodzeniu maluszka "do życia" itp. i chcesz zacząć od dobrego poukładania sobie sfery prywatnej i zawodowej, żeby nie czuć się zagubioną.
🦄 Znasz i z powodzeniem stosujesz metody i narzędzia do planowania roku, celów, życia swojego i swojej firmy.
🦄 Nie masz problemów z wyznaczaniem wizji, założeń, celów i dążenia do nich.
🦄 Masz negatywne nastawienie do wprowadzania lub chociaż nawet myślenia o jakichkolwiek zmianach.
Spoko. W takim wypadku pozostałe spotkania możemy zamienić na swego rodzaju Konsultacje, ale dotyczące omawianych przez nas tematów.

Bottom Margin

Bottom Margin


Bottom Margin

testimonial Image

Katarzyna Kitajgrodzka - fotografka - flarra.pl

Zdecydowałam się na udział w warsztatach Asi ponieważ czułam, że przez ostatnie zawodowe lata dryfowałam tam, gdzie mnie zaniosły zbiegi okoliczności. Potem często wkurzałam się, że nie robię tego co tak naprawdę bym chciała. Asia pomaga zdać sobie sprawę z kilku rzeczy - pomaga zrozumieć co napędza nas do działania, jak możemy kreować swoją przyszłość, jak ma wyglądać nasza wymarzona działalność, czego pragniemy, do czego dążymy. Na co dzień nie ma czasu na odpowiedzenie sobie na te pytania, bo biegniemy przez kolejne dni bez wytchnienia. Na warsztatach nie robisz nic innego, niż tylko myślisz i planujesz, precyzyjnie zapisując wszystko w notesie i kalendarzu. Serdecznie polecam uczestnictwo, ponieważ wychodzisz z konkretną wiedzą, praktycznie przepracowaną na swoim przykładzie, z gotową receptą na to jak sprawić by było lepiej i by ten mityczny "balans" zagościł w Twoim życiu.

testimonial Image

Basia Gepert - Szkoła Fotoczarów

Kiedy na początku naszej współpracy, Asia wspomniała o "zaplanowaniu" mi roku, nie do końca rozumiałam, o co w tym wszystkim kaman. W końcu co tu planować - wiem kiedy są mini sesje, wakacje... Kiedy nasza współpraca przy moim kursie rozkwitała, zaczęłyśmy o tym głębiej rozmawiać. Zrozumiałam, że tego typu "ułożenia działań" mi naprawdę trzeba. Mimo że robota się kręci, to przydałoby się wszystko zebrać do kupy i zrobić to dobrze, bardziej poukładanie, efektywnie. Dlatego zdecydowałam się na warsztaty 1:1 pod jej okiem. I tu wywaliła mój świat do góry nogami! Pokazała, w jak wielu błędnych przekonaniach tkwię, jak bardzo wpływają one na moje działania i jak bardzo ograniczają. I to w przystępny sposób, kreatywny, docierający do wnętrza, a nie na zasadzie biznesowej korpo gadki. Poczułam, że ostatnie lata kręciłam się w kołowrotku, a teraz ktoś pokazał, że można inaczej. Że da się nie zajeżdżać siebie, że można mieć wolny wieczór... Takie szkolenie powinno być MUST HAVE dla każdego, kto zaczyna zabawę z fotografią za pieniądze. Nawet dla tych, co już coś robią, ale ten kołowrotek zaczyna być przytłaczający. Ba... Powinno być wymagane przed założeniem firmy. Ja ogarniam się po 10 latach pracy... I powiem - nie czekaj tyle, czasy wymagają ogarnięcia się jak nigdy wcześniej.

testimonial Image

Świtezianka fotografia

Na warsztatach usłyszałam zdanie, które otworzyło mi oczy "Ania to Ty jesteś najważniejszym zasobem swojej firmy". To prawda. Jeśli ja nie będę mieć siły to kto ogarnie? A w domu? Przecież to też ja jestem tym zasobem, który zadba o rodzinę, o dzieci. Muszę i chcę mieć dla nich siłę. Dbajcie o siebie! Pracę i życie da się pogodzić. Polecam warsztaty otwierające oczy!

Bottom Margin


Bottom Margin