Pańcia Galancia
Pańcia Galancia

Subskrypcyjna pierwsza pomoc do kreowania Twoich treści (IG, FB, blog i nie tylko)! To zbiór inspiracji do tworzenia wpisów, akcji marketingowych / PR. Wszystko ułożone w schemat, który ma Ci pomóc zdobywać klientów i zarabiać więcej kasy!

Top Margin

Pańcia Galancia
Pańcia Galancia
Pańcia Galancia
Pańcia Galancia
Pańcia Galancia

* w zależności od wybranej opcji

Top Margin

Bottom Margin

Top Margin


Bottom Margin

Nie znalazłaś się tutaj przypadkowo. Obie to wiemy. Szukasz magicznego środka, który pomoże Ci kreować Twoje treści. Czegoś, co pomoże Ci oszczędzić czas na planowaniu, wymyślaniu, układaniu treściowych puzzli tak, żebyś miała z tego realne korzyści. Narzędzia, dzięki którym Twoje miejsca w sieci przestaną zionąć pustką i contentem trafiającym wszędzie tylko nie do tych, których trzeba.

Masz dosyć tego, że Twoje publikacje są nieregularne? Tego, że nie wiesz, jak podpisać zdjęcie? Tego, że tracisz czas na szukanie pomysłów "o czym by tu dzisiaj..."? Tego, że Twoi odbiorcy nie reagują na to, co tworzysz? Tego, że Twoja praca włożona w tworzenie i pisanie nie przynosi realnych zysków? Tego uczucia zagubienia spowodowanego zbyt dużą ilością wskazówek w stylu: "publikuj o tej i o tej, wstawiaj tylko reels, nie pisz dużo, # pisz w komentarzach, pisz tylko 3 # pod zdjęciem, itp."?

Może wolałabyś:

  • Przestać ślęczeć długie minuty, a nawet godziny, nad wymyślaniem tematów do wpisów na IG, FB czy blog?
  • Korzystać ze schematu tematów treści, które przeprowadzą Twojego odbiorcę po tajemniczej ścieżce prowadzącej do zwiększenia szansy skorzystania z Twojej oferty?
  • Pisać wg miesięcznego planu publikacji, stworzonego tak, aby każda osoba posiadająca dostęp do NTK mogła wykreować swój niepowtarzalny content?
  • Przeprowadzać różne akcje (marketingowe, PRowe itp.), dzięki którym masz szansę zdobyć dodatkowe pieniądze?
  • Świadomie budować pozytywny wizerunek zawiązując różne ciekawe współprace?
  • Przełamywać lody z odbiorcami i budować ich zaufanie, aby po czasie stali się Twoimi klientami?

Niebanalnie Treściwy Kalendarz to narzędzie, którego przeznaczeniem jest ułatwienie Ci pracy i osiągnięcie tego wszystkiego, o czym czytałaś wyżej. To inspiracje na treści blogowe, wpisy na IG / FB, opisy do zdjęć itp. A to wszystko dla 12 branż! Jeśli nie ma Twojej branży – wystarczy, że dasz znać i się pojawi. Korzystając z NTK regularnie, możesz osiągnąć to, na czym Ci najbardziej zależy!

Top Margin

Bottom Margin

Top Margin


Bottom Margin

Pracując przy tworzeniu treści dla różnych kobiet, freelancerek, fotografek, coachek (yyy🤔), psycholożek, dietetyczek, sklepów, wydawnictw, większych firm, etc. Zauważyłam jeden wspólny mianownik.

Tworzenie treści nie do końca sprawiało im przyjemność. Zazwyczaj było przykrym obowiązkiem. Dlaczego? Bo zawsze było milion innych ważniejszych rzeczy do zrobienia, które mogły przynieść realne zyski na już i teraz. Nawet jeśli któraś z superłumenek lubiła tworzyć i pisać – odkładała to na drugi plan. Bo czas. Bo brak korzyści tu i teraz. Bo rosnąca frustracja. Bo zbyt dużo niewiadomych. Bo zmęczenie. Bo trzeba długofalowo, a ona musiała przecież zarobić na życie, firmę itp.

Pańcia Galancia

Top Margin

Jednak wszystko się zmieniało w momencie, gdy wypracowywałyśmy...

Gotowy harmonogram, plan i schemat, dzięki któremu nagle tworzenie treści stawało się zdecydowanie łatwiejsze.

 

Nagle okazywało się, że można. Że to nie takie straszne, nie takie trudne, nie takie czasochłonne, itp. Dzięki pracy z moimi superłumenkami udało mi się stworzyć schemat działania i tworzenia, który może się przydać i Tobie! Bez wydawania grubej kasy na tworzenie personalizowanych schematów, godzin konsultacji itp. Możesz skorzystać z tego dołączając do użytkowniczek Niebanalnie Treściwego Kalendarza!

Top Margin


Bottom Margin

Pańcia Galancia
Pańcia Galancia

Top Margin

Co jest w środku?

Top Margin

  • NTK to inspiracje na wpisy do social mediów na poprzedni, bieżący i następny miesiąc. To też pomysły na akcje marketingowe i PRowe oraz ciekawe współprace.

Top Margin

Co możesz otrzymać?

Top Margin

Top Margin

Pańcia Galancia

Niebanalnie Treściwy Kalendarz

 

Dynamiczny Kalendarz stworzony w Trello (takie mini cudo do zarządzania projektami). Zawsze zawiera zbiór inspiracji (i pomysłów na różne akcje) na 3 miesiące (poprzedni, bieżący, następny). Dodatkowo znajdziesz w nim podstawowe podpowiedzi na temat tego, jak planować i tworzyć treści.

Pańcia Galancia

Galancie Treściwy Mailing

 

Jeden raz w miesiącu mój jednorożec pocztowy przyniesie Ci mailing poruszający tematy związane z kreowaniem treści. Samo mięcho z przykładami. Jak, co, gdzie i do kogo pisać? Na te i inne nurtujące pytania znajdziesz odpowiedź właśnie w mailingu.

Pańcia Galancia

Galancie Niebanalna Społeczność

 

Zamknięta Grupa na FB, pełna mięcha, tipów, wydarzeń, zadań domowych, spotkań, gościń, magicznego pyłu, kosmicznego brokatu i pierdów jednorożca. To miejsce, gdzie uczymy się poprzez zabawę i pozbywamy kija z dupska.

Pańcia Galancia

Kreatywnie Treściwa Konsultacja

 

Godzinne spotkanie 1:1, podczas którego intensywnie burzomózgujemy Twój plan na treści, wpisy itp. Wszystko po to, żebyś zyskała jeszcze większą pewność na to, że jesteś dobrze zaopiekowana.

Top Margin

Top Margin

Top Margin


Bottom Margin

Co mówią o kalendarzu?

testimonial Image

Agata Stelcer - fotografka

To zdecydowanie najlepsza i najbardziej funkcjonalna pomoc przy planowaniu i tworzeniu treści do social mediów! Jakie to proste - otwieram, siadam i piszę prowadzona za rękę. Wpisy są niezwykle przemyślane, okraszone przykładami, podane w przyjemnej dla oka formie. Polecam każdemu, kto tak jak ja zazwyczaj nie miał pomysłu, co by tu napisać w poście. Totalne must have. A Autorce gratuluję niebanalnego pomysłu!

testimonial Image

Kinga Żakieta - studentka Nowych mediów - grafik w Graficzne piórko

Pierwsze wrażenie mam mega pozytywne 💪🏻 jak czytam coś takiego to mam ochotę zacząć pisać 😃😃 Jak ktoś mi podsuwa jeszcze pomysły, których czasami mi brak i mam zalepiony mózg, to juz w ogóle. Pomysł z tym wszystkim to jest coś niesamowitego 😃 Nie cukruje - jestem obiektywna. Zacznę prowadzić na poważnie swoje sociale 😃

testimonial Image

Daria @mrs.bobson

Jak zazwyczaj siadasz do planowania i pisania postów na miesiąc albo na kwartał (tutaj miejsce na Twój śmiech)? Z pustą głową i pustą kartką? Z NTK siadasz do pisania z listą pomysłów, konkretnymi podpowiedziami dla każdej branży, a do tego jest ich tyle, że... nie będziesz w stanie wszystkich wykorzystać 😉 Wiele z nich na pewno otworzy w Twojej głowie tajemne drzwiczki do nowych, autorskich i niepowtarzalnych pomysłów na posty. Spróbuj! Ja na pewno będę z tego narzędzia korzystać i podpowiadać moim klientom przejrzenie NTK przed spotkaniami, na których omawiamy plany kontentowe.

Patrycja

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w testowaniu kalendarza. Jest on na pewno niezwykle pomocny. Znajduje się w nim mnóstwo cennych wskazówek i informacji. Polecam!

testimonial Image

Tester NTK

Kalendarz jest łatwy i intuicyjny w użyciu. Umożliwia łatwe planowanie wpisów na różne kanały społecznościowe. Dzięki temu, że jest na platformie Trello umożliwia łatwe współdzielenie planów i wpisów z innymi członkami zespołu. Umożliwia też integrację z innymi narz0ędziami, np. dysk Google, Slack, Evernote, TeamGantt, Toggl, Notion, Automate.io, Zapier itp. Ponieważ interfejs kalendarza dziedziczy się po Trello, jest estetyczny i przejrzysty. Obsługa kalendarza jest wystarczająco szybka i efektywna, przez co kalendarz jest wart swojej ceny. Jako osoba, która korzysta już z różnych narzędzi AI i tak polecam ten kalendarz innym osobom lub firmom do planowania i zarządzania wpisami na social media, ponieważ zawiera przydatną strukturę treści do publikacji rozłożonej w czasie, na osnowie której można tworzyć własne wpisy.

Top Margin


Bottom Margin

Top Margin

masz pytanie?

 

 

NTK to Tablica w Trello, do której otrzymujesz dostęp po wykupieniu subskrypcji miesięcznej.

Dodatkowo będę wysyłała Ci Galancie Treściwy Mailing, gdzie będą różne kreatywne ciekawostki, treściwe informacje itp.

W zależności od wybranej opcji, możesz też trafić do Galancie Niebanalnej Społeczności, gdzie będziemy mogły pogadać, podzielić się różnymi rzeczami, ale będę tam też wrzucała różne tipy, informacje, polecajki i robiła lajwy.

Gdybyś jednak czuła, że to wszystko to zbyt mało, masz też możliwość wyboru opcji, która zawiera to wszystko i do tego Treściwe Konsultacje, na których możemy przegadać zagwozdki dotyczące Twojego contentu.
Cena subskrypcji miesięcznej jest uzależniona od wybranej przez Ciebie opcji. Ceny wahają się od 40 zł brutto do 200 zł brutto. Opcje będą podane w dniu premiery.
Tak.

Żeby otrzymać fakturę – VAT podaj swój numer NIP przy zakupie produktu.
Subskrypcja jest miesięczna i samoodnawialna. Dopóki opłacasz subskrypcję - masz dostęp do nowo pojawiających się treści.
Chciałabym, żeby był dla wszystkich! Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Główna ścieżka (która przeprowadza przez proces poznania, informowania, budowania zaufania, zbijania obiekcji itp.) jest dla wszystkich. Oprócz niej w NTK znajdują się treści dla branż (wymienionych i podobnych): Parentingowe / Chustonoszenie / KP / itp:
🤓 Psycholog / coach
🧁 Gastronomia
💪🏻 Zdrowie / dietetyka / fizjoterapia
🧘🏻‍♀️ Rozwój osobisty / duchowość
👰🏻 Branża ślubna / eventy
🧠 Branża kreatywna / WA
📸 Fotografowie
🛒 MLM
💄 Uroda / beauty / itp.

W miarę zgłaszania zapotrzebowania - ilość branż / zawodów będzie rosła 💜
Spoko! Nie krępuj się. Pisz na hejo@panciagalancia.pl
NTK jest odpowiedni praktycznie dla wszystkich, bo to narzędzie, które ma być inspiracyjne do kreowania treści.

Jeśli jednak jesteś zaawansowana w te klocki i nie masz problemu z pisaniem, szukaniem inspiracji, etc. - NTK Ci się raczej nie przyda.
Koniecznie do mnie napisz na hejo@panciagalancia.pl

Usiądę i szybciutko coś naskrobię!

Bottom Margin

Top Margin


Bottom Margin

Top Margin

Pakiety NTK

Premiera 20.03.2023

Bottom Margin

Cena promocyjna będzie ważna od 20.03.2023 do 31.03.2023.

Bottom Margin

Pańcia Galancia

Bottom Margin

Pańcia Galancia
Pańcia Galancia

Bottom Margin

Pańcia Galancia
Pańcia Galancia

Bottom Margin

Pańcia Galancia

Bottom Margin